Skaniausios midijos Vilniuje – kur?

0 0 vote
Article Rating

Šįkart išsiruošėmė Vilniuje žvejoti skaniausių midijų.  Tiesa, be tinklų. Juk kartais imi ir užsinori palukštenti jas, prikąsti skaniųjų belgiškų bulvyčių su padažu.  Labai liūdna, bet Vilniuje pasirinkimas nėra labai didelis – šį kartą vos keturios rekomendacijos, kur tikime, jog atrasite savo skaniausias midijas. Jei čia neatradote vietos, bet žinote, kur dar Vilniuje galima paskanauti šį gėrybių – pasidalinkite savo rekomendacija būtinai komentaruose.

1. Selfish Bistro

Šiuo metu be didelės konkurencijos ir, ko gero, skaniausios midijos Vilniuje! Tobula vieta. Čia nuostabus maistas, jauki aplinka ir puikus aptarnavimas.

2. Rene

Aš rekomenduoju šią vietą, jei norite paragauti ko nors be kiaulienos nugarinės ar cezario salotų, paprastai patiekiamų kituose nuobodžiuose restoranuose. Kas dar Vilniuje turi tokį midijų pasirinkimą! Jei norite pasimėgauti jūros gėrybėmis, tai gali būti vienas iš jūsų pasirinkimų. Tikiuosi, kad jums patiks. Aplinka, maistas, aptarnavimas, puikiai praleistas laikas!

3. Lvovo Gastro Pub

Jauki ir neįpareigojant vieta su puikia atmosfera. Čia midijos ir kitos jūros gėrybių patiekalai jus nustebins kokybe ir skoniu. Neabejojame, jog sugrįšite ne kartą. Puiki virtuvė!

4. Belgai

Nedidelis ir  jaukus restoranas Vilniaus senamiestyje. Skanus maistas, visuomet rami aplinka, puikus aptarnavimas. Midijos sūrio padaže – prancūziškos – super), puiki atmosfera bei labai geras aptarnavimas. Dar nė karto nenusivyliau ten pasirinkdama paminėti svarbias progas.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments