Skaniausi kebabai Vilniuje – mano TOP 4

0 0 vote
Article Rating

Vilniuje kebabinių, ko gero, galima rasti ant kiekvieno gatvės kampo. Jų tiek daug, kad kartais sunku išsirinkti, o juk taip norisi kartais tiesiog gero, skanaus kebabo. Čia pateiksiu savo mėgstamiausias vietas – kur Vilniuje galima atrasi skaniausią kebabą. Skanaus!

1.  Sinano virtuvė (anksčiau Sinano kebabai)

Tris kebabines Vilniuje valdanti Sinano virtuvė (anksčiau vadinosi Sinano kebabai) siūlo fantastiškus kebabus. Ant žarijų keptas sultingas, minkštutis, apskrudęs, tobulai pamarinuotas kebabas. O puikios vištienos filė kebabiukas! Ir aptarnavimas malonus – su šypsena pasitinka ir išlydi.  Kai kurie net drąsiai sako, kad tai skaniausi kebabai, kuriuos tekę ragauti.

2.  Emilio kebabai

Žirmūnuose nuo 2008 m. veikianti Emilio kebabinė siūlo nuostabius kebabus. Net išragavę visų pasaulio kebabų, spėju, šita vieta būtų tarp geriausių. Žmonės čia ypač giria jau metus nesikeičiantį šiltą aptarnavimą ir rūpestį.

3. Memo kebabinė

Mėsa rankų darbo, tiek vištiena tiek kiauliena idealiai marinuota, prieskoniai puikiai parinkti. Tiek mėsa, tiek salotos tiek padažas – subalansuoti. Kiekvienas kąsnis kaip naujas atradimas. Platus ir kiek kitoks meniu, malonus aptarnavimas, milžiniškos porcijos. Pritaikyta ir vegetarams. Tikra mėsa, daržovių gausa, ir neplaukia majoneze ar padaže.

4. SOFRA – turkiška virtuvė

Didelės porcijos ir subalansuotas salotų kiekis. Sako, kad čia labai skanūs kebabi, ypač su vištieną, o  ir porcijos didelės.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments