Geras odontologas Vilniuje

RekomendacijosGeras odontologas Vilniuje
Martynas Staff asked 5 m. ago

Rekomenduokite, prašau, gerą odontologą Vilniuje, geriausia tam gale, kur BIG’as. Paniškai bijau eiti pas „dantukų daktarus“, bet jau skylė dantyje, nebeturiu kur trauktis.

Odontologas Vilniuje
Odontologas Vilniuje
5 Answers
Martynas Staff answered 5 m. ago

rokdenta, prie pat bigo 🙂 specialiai jau važynėjam virš 10 metų iš trakų vokės 🙂 labai geri odontologai 🙂 Ten dirba vyras su žmona ir žmonos sesė 🙂 visi jie skirtingas funkcijas atlieka: vyras Kęstutis daugiau taisymas ir dantų protezavimas, žmona Brigita- taso ir kanalus tvarko, o žmonos sesuo Aurelija su burnos higiena, dantenų priauginimu

Martynas Staff answered 5 m. ago

Julijana is Ortodenta. ji vienintele sugeba man net nuskausminamuosius suleisti ne nepajauciat 😉 pas ja veda ir vaikucius, tad daug ka pasako sis dalykas

Martynas Staff answered 5 m. ago

S. Neries 109 name pirmame aukste dirba labai nuostabios odontologes – mama ir jos dukra. Mes jau daug metu lankomes. Labai malonios.

Martynas Staff answered 5 m. ago

Euklinika, pati laaabai bijojau, nes taipogu buvo baime ir pan..kiek kliniku aplankiau si vienintele kurioje lankausi iki siol, visos gydytojos super. Ir visos labai profesionalios, taciau Otilija isvis super labai patiko!

Martynas Staff answered 5 m. ago

Marija Židonė Polidentas klinika. Čia dėja iki Justiniškių norfos pavažiuot reikės. Pas ją jau visa mano šeima eina. Ir kaina palyginus su klinikom yra žema. Vyras bijojo labai odontologų, o pas ją dantis tvarkytis pagal grafiką eina.