Skanios picos Vilniuje

Kur skaniausios picos Vilniuje (atnaujinta 2020-11)

5 1 vote
Article Rating

Noriu pasidalinti rekomendacijomis, kur, mano nuomone, šiuo metu skaniausios picos. (atnaujinta 2020-11)

Skanios picos Vilniuje
Kur skaniausios picos Vilniuje? Mano geriausios rekomendacijos

1. Pizza di Ascari  (Švitrigailos, g. 16.)

Nerealios picos, greitai ir maloniai aptarnauja. Labiau tinka išsinešimui, nei valgyti vietoje, nes vietos nedaug. Best ever picai reikia visai nedaug: šviežių ingredientų, daug mozzarellos, neperkrautų receptų, tobulai įkaitintos krosnies.

2. Pizza Verde

Nerealios picos! Šlapios, turtingo skonio, sočios! Paragavus picas, suprasite, kad ir Lietuvoje gali būti kepamos fantastiškos, į Įtaliją nukeliančios picos. Labai malonus aptarnavimas.

3. Don Simon picos namai

Čia lankausi nuo pat atidarymo. Mano mėgstamiausia – graikiška pica, o picos paplotėlis – čia geriausias. Pabandę antrą kartą išgirtų picų likome laimingi.Jos buvo šviežios,minkštos ir nerealiai kvepenčios.Norėjosi dar ir dar pakartoti.Tad būtinai užsuksime dar kartą.Malonu,kad jums svarbi klientų nuomonė ir stengiatės dėl jų:)

4. Gatvės kepėjai

Labai jauki šeimyniška atmosfera, skanios picos, sumustiniai ir salotos. Viskas labai šviežia, būtinai rekomenduoju paragauti sumuštinių su lašiša ir burokėliais iš dienos meniu

5. Brooklyn Brothers

Jų ne tik picos skanios, bet ir bendradarbiavimas nerealus.  Džiugu, jog picerijos darbuotojams rūpi tik maisto kokybė, bet ir klientas jiems yra labai svarbus. Labai skani pica, padas idealus. Apie papildomus padažus net galvoti negalima valgant tokias nuostabias picas.

6. Time 4 Pizza

Puikios picos bei aptarnavimas. Picos labai skanios, traškios, minkšta picutė, ypač sužavėjo picos padažas! šiltas ir profesionalus aptarnavimas. Išgelbejo vaiko gimtadienį, kimšo ir tėvai, ir vaikai. Vienos skaniausių picų Vilniuje!

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments