Kur skaniausi sushi Vilniuje? Mano mėgstamiausi TOP 4

0 0 vote
Article Rating

Vargstate ieškodami, kur Vilniuje skaniausi sushi? Štai mano rekomendacijos, kur, mano subjektyvia nuomone, šiuo metu geriausi sushi Vilniuje.  Žinoma, jei turite savų rekomendacijų – dalinkitės apačioje po įrašu.

 

Go Sushi Vilnius

Įsikūręs šalia Kavos eros ir priešais Helios City Savanorių prospekte. Tobula sushiu ir kitų nuostabių užkandžių vieta. Puikus aptarnavimas, tikrai platus meniu pasirinkimas, jauki aplinka, adekvačios kainos, nuostabus skonis! Visad malonu grįžti!

Narushi

Už Halės turgaus link Vilniaus geležinkelio stoties įsikūręs naujas sushi restoranas. Primena, apie ką yra japoniška Meistrystė. Absoliučiai nuostabi vieta: tobulas maistas, be proto malonūs šeimininkai bei adekvačios kainos!

Sushi Stop

Žvėryne kartu su Don Simon picerija veikiantis sushi restoranas. Labai skaniai papietavom! Toks įvairus meniu, bet visa, ką užsisakėm, buvo nepriekaištinga: skanu, šviežia ir kokybiška! Malonus ir greitas aptarnavimas, puiki maisto kokybė ir kainų santykis su maistu- kol kas geriausia, iš ko galima rinktis. Neabejotinai galima pagirti ir vizualinę pateikimo dalį (viskas, kas keliauja kartu su maistu)- gražūs dizainerio sprendimai. Ačiū.

Rise Vilnius

Gedimino prospekte, šalia Seimo, įsikūręs restoranėlis gamina nuostabius sushi ir daugiau. Kaip teigia žmonės, čia bene daugiausia veg opcijų iš visų sushi vietų. Taip pat draugiškas ,mandagus ir malonus personalas. Nepaprastai skanu.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments