Kur skaniausi/geriausi cepelinai Vilniuje? TOP 4

0 0 vote
Article Rating

Kur skaniausi/geriausi cepelinai? Pas mamą, sakysite. Mes, žinoma, tuo neabejojame. Tačiau jei vis dėlto ieškote vietų, kur ne namuose galima būtų skaniai suvalgyti cepelinų Vilniuje,  tai štai keletą atrinktų rekomendacijų.

1. Žemaičių ąsotis

Kalbama, kad čia cepelinai – nepakartojami, o ir rekomendacijų čia apsilankyti – apstu. Žmonės sako, kad labai jaukus ir šiltas restoranas, geras aptarnavimas, kainos nesikandžioja ir didelės porcijos. Yra net sakančiųjų, jog  čia maistas toks lyg atrodo,kad būtų mama gaminus.  Nenorintiems cepelinų, čia rasite kugelio, žemaičių blynų, vėdarų ir naminės giros.

2. Queensberry

Šalia Vilniaus rotušės atrasta nuostabi nauja vieta, kur siūloma įvairūs tradiciniai lietuviški patiekalai. Ant stalo, žinoma, ir cepelinai, o čia ryškiausiai šviečia varškės ir mėtom cepelinų žvaigždė. Nuostabus interjeras ir subtilus aptarnavimas! Taip pat čia galima paragauti lietuviško vyno, pasirinkimas – milžiniškas.

3. Spoon Out

Halės turguje veikia tokia vieta Spoon out, kurį siūlo pasakiško skonio cepelinus ir… tailandietiškus karius. Nuostabus maistas, nuostabūs žmonės. Vieni skaniausių cepelinų ir gera kaina!

4. Senoji Trobelė

Naugarduko g. 36 veikia Senoji Trobelė – pavadinimas visiškai atitinka ir pastato išorę – trobelėje įsikūręs baras/užeiga siūlo skanių cepelinų. Žmonės iš ten dalinasi netikėtas atradimais, anot jų, kainos gal kiek didokos, tačiau galima gauti cepelinus net  su elnienos įdaru.

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments