Geriausia knygų skaityklė 2021

0 0 vote
Article Rating

Naudodamies elektronine knygų skaitykle joje galite nešiotis tūkstančius knygų vienu metu ir pasiekti didžiausias bibliotekas kelių mygtukų paspaudimu. Knygų skaityklė yra mažesnė nei įprasta knyga, o su vienu įkrovimu ji veikia net kelias savaites ir suteikia geresnę skaitymo patirtį nei planšetinis kompiuteris ar telefonas. Pateikiame geriausias knygų skaitykles, kurias rekomenduojame.

1. „Amazon Kindle Paperwhite“ (10-oji karta)

Puikus „Kindle Paperwhite“ ekranas, apšvietimas, hidroizoliacija ir prieinama kaina kartu su gausia „Amazon“ skaitymo medžiagos kolekcija yra geriausias skaitymui skirtas įrenginys.

„Amazon Kindle Paperwhite“ ekrano pikselių tankis siekia 300 taškų viename colyje. Tai reiškia, kad jame rodomas aiškus, lengvai skaitomas tekstas ir aiškūs vaizdai. „Amazon Kindle Paperwhite“ yra lengvas ir mažas, su šonuose apšviestu ekranu, kuris leidžia skaityti su silpnu apšvietimu. „Amazon“ taip pat siūlo įspūdingiausią katalogą pagal apimtį ir kainą, taip pat partnerystes, kurios, pavyzdžiui, suteikia galimybę lengvai patikrinti nemokamas knygas iš daugelio viešųjų bibliotekų. Šis naujausias modelis yra atsparus vandeniui ir jame yra „Bluetooth“, todėl jūs galite klausyti ir audioknygas.

2. „Kobo Clara HD“

Tai yra geriausia alternatyva „Kindle“ skaityklei.  Tačiau „Kobo Clara HD“ nėra atspari vandeniui, neturi „Bluetooth“ ryšio ir  ši skaityklė nėra susietaa su „Amazon“ knygų biblioteka. Tačiau joje įdiegta įranga yra beveik vienoda ir knygų pasirinkimas panašus.

Šioje skaityklėje yra panašios kokybės ekranas, turi pritaikomą foninį apšvietimą, o kokybė skaityklės išvaizda ir korpuso kokybė nė kiek nenusileidžia „Kindle“.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments