Geriausia auto kėdutė vaikui nuo metų?

0 0 vote
Article Rating

Kokia galėtumėte rekomenduoti autokėdutę nuo kiek daugiau nei metukų amžiaus vaikui (gan aukštaūgiui). Kėdutė turi būti saugi, patogi išimti, įdėti, pasidaryti miego poziciją, zodziu gal kas pasidalinsit kažkokia „vartojat“ ir esate labai patenkinti ir argumentuosite kodėl?

Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dina
Dina
1 year ago

Mano vaikui taip pat metai ir jis prie aukstesniu, naudojam maxi cosi axiss kedute, ji pasisuka isona, tad labai patogu idet bei isimt maziuka, bei yra vadinama miego pozicija, siaip viena saugiausiu keduciu kiek teko dometis ir tikrai patogi tiek man naudoti, tiek vaikui sedeti.

Ona
Ona
1 year ago

Britax king nsudojam. Patogi, plati. Rinkomes tvirtinima dirzais, nes keiciam masinas. Yra miego funkcija.

Pinavija
Pinavija
1 year ago

Tokia kaip foto Cybex Platinum turim. Sūnui 1,4mėn aukštas berniukas, bet dar vežame atbulomis. Vienu metu atrodė lyg jam kojoms mažai vietos, bet išmoko susikryžiuoti kojytes patogiai.

Mante
Mante
1 year ago

Mes turime Maxi Cosi Axis. Jau antras vaikas važinėja joje, bet jei reiktų rinktis, tai tik tokią. Kaskart kai reikia iškelti užmigus ar kai parkinge negali pilnai durų atidaryti, išsigelbėjimas

Kamile
Kamile
1 year ago

Maxi cosi axiss mums labai patiko! Patogu paguldyti ir išimti miegantì vaika, o kai paauga pačiam įlipti ir išlipti. Dar turėjom kitokia maxi cosi tai nepatiko visiškai (paprasta be sukimo funkcijos)