Kur skaniai pavalgyti Palangoje – 4 skaniausios rekomendacijos

Palanga keičiasi ir daugelio lietuvių pamėgtame pajūrio kurorte kiekvieną vasarą atsiranda naujų vietų, kur galima skaniai pavalgyti su šeima ar draugais. Kad nereikėtų ilgai klaidžioti interneto platybėse ar Palangos gatvėmis, dalinamės mėgstamiausiomis vietomis. Turite savo rekomendaciją? Dalinkitės komentaruose 😉

1. Restoranas 4

Nuostabi vieta skaniai pavalgyti ir puikiai praleisti laiką. Labai aukštos kokybės maistas, labai puikus bendravimas, labai skoninga aplinka. Stilinga, jauki vieta, malonus aptarnavimas, prie visko deranti muzika.  Čia atys geriausi vėlyvi pusryčiai, benedikto kiaušinis buvo puikaus skonio.

Tuno tartaras tinkamas tiek užkandžiui tiek desertui, tikrai super, neveltui padavėja paminėjo, kad iš visos Lietuvos pas juos grįžta vien tik dėl jo, super 10 balų tiek skoniui, tiek pateikimui.

2.  Vila Žvaigždė

Tikėjausi skanių pietų, bet gautì patiekalai tiesiog privertė netekti amo. Skaniausi ragauti barščiai, galantiškasis padavėjas ir atmosfera į niūrią dieną atnešė skaisčios saulės! Super skanus maistas, nuostabus kolektyvas, graži aplinka – patys didžiausi komplimentai.

5 dienas buvome Palangoje, ir kai atradome šią kavinę, tai tris dienas ten ėjome pietauti. Labai skanūs barščiai, kijevo kotletas ir nuostabioji silkė. Gera kavinė įrodo tai, kad ten visada yra eilė. Tai daug pasako. Aptarnaujantis personalas irgi labai malonus.

3. Restoranas Onorė

Nuostabus aptarnavimas bei maisto pristatymas. Ypač rekomenduoju firminį desertą, kuris paliks neišdildomą įspūdį.  Kūrybiškas maisto menas, įdomios improvizacijos, puikus aptarnavimas. Ypač vertas dėmesio Onore desertas ir tuno tartaras.

4. Muzikos klubas „Vandenis“

Puiki vieta į kurią visada norisi grįžti. Virtuvė išlaiko kokybė, dar bei karto neteko nusivilti. Vaikam taip pat visada yra ką veikti. O muzikinė programa kiekvienam skoniui. Ypač šilta atmosfera, labai malonus aptarnaujantis personalas.

Muzikos klubas Vandenis, tai nuostabi vieta praleisti šiltus ar lietingus vakarus tiek su draugais, tiek su šeimos nariais. Aptarnavimas, maistas ir vykstantys renginiai yra puikūs ir niekada nenuviliantys. Yra ką veikti ir vaikučiams żaidimo aikštelėje. Šauni vieta Palangoje, kurioje verta lankytis kas karta atvykus!

Rekomenduokite

avatar
  Subscribe  
Notify of