Kur skaniausi sushi Vilniuje? Mano mėgstamiausi TOP 3

Šiuo metu Vilniuje yra nemažai gerų Sushi restonarų, tad pasidalinsiu savo TOP 3 rekomendacijomis – galbūt jos pravers, kai ieškosite savo skaniausių sushi.

 

Go Sushi Vilnius

Įsikūręs šalia Kavos eros ir priešais Helios City Savanorių prospekte. Tobula sushiu ir kitų nuostabių užkandžių vieta. Puikus aptarnavimas, tikrai platus meniu pasirinkimas, jauki aplinka, adekvačios kainos, nuostabus skonis! Visad malonu grįžti!

Narushi

Už Halės turgaus link Vilniaus geležinkelio stoties įsikūręs naujas sushi restoranas. Primena, apie ką yra japoniška Meistrystė. Absoliučiai nuostabi vieta: tobulas maistas, be proto malonūs šeimininkai bei adekvačios kainos!

Sushi Stop

Žvėryne kartu su Don Simon picerija veikiantis sushi restoranas. Labai skaniai papietavom! Toks įvairus meniu, bet visa, ką užsisakėm, buvo nepriekaištinga: skanu, šviežia ir kokybiška! Malonus ir greitas aptarnavimas, puiki maisto kokybė ir kainų santykis su maistu- kol kas geriausia, iš ko galima rinktis. Neabejotinai galima pagirti ir vizualinę pateikimo dalį (viskas, kas keliauja kartu su maistu)- gražūs dizainerio sprendimai. Ačiū.