Kur skaniausios picos Vilniuje – mano TOP 4 (atnaujinta 2020-05)

Noriu pasidalinti mano top 4 rekomendacijomis, kur, mano nuomone, šiuo metu skaniausios picos.

 

Skanios picos Vilniuje

Kur skaniausios picos Vilniuje? Mano geriausios rekomendacijos

1. Pizza di Ascari  (Švitrigailos, g. 16.)

Nerealios picos, greitai ir maloniai aptarnauja. Labiau tinka išsinešimui, nei valgyti vietoje, nes vietos nedaug. Best ever picai reikia visai nedaug: šviežių ingredientų, daug mozzarellos, neperkrautų receptų, tobulai įkaitintos krosnies.

2. Don Simon picos namai

Čia lankausi nuo pat atidarymo. Mano mėgstamiausia – graikiška pica, o picos paplotėlis – čia geriausias. Pabandę antrą kartą išgirtų picų likome laimingi.Jos buvo šviežios,minkštos ir nerealiai kvepenčios.Norėjosi dar ir dar pakartoti.Tad būtinai užsuksime dar kartą.Malonu,kad jums svarbi klientų nuomonė ir stengiatės dėl jų:)

3. Gatvės kepėjai

Labai jauki seimyniska atmosfera, skanios picos, sumustiniai ir salotos. Viskas labai sviezia, butinai rekomenduoju paragauti sumustiniu su lasisa ir burokeliais is dienos meniu

4. Brooklyn Brothers

Jų ne tik picos skanios, bet ir bendradarbiavimas nerealus.  Džiugu, jog picerijos darbuotojams rūpi tik maisto kokybė, bet ir klientas jiems yra labai svarbus. Labai skani pica, padas idealus. Apie papildomus padažus net galvoti negalima valgant tokias nuostabias picas.